Jak se připravit na LLV

Jak se připravit na letecko-lékařské vyšetření:

  • objednávání na pravidelné prohlídky využívejte náš objednávkový systém, na vstupní vyšetření se objednávejte telefonicky (poskytneme Vám informace nezbytné pro hladký průběh Vašeho vyšetření)
  • Přineste s sebou všechny důležité dokumenty: občanský průkaz nebo pas, kartičku zdravotní pojišťovny. Pokud jdete na první vstupní vyšetření přineste výpis ze zdravotní dokumentace. Při vyšetření pro prodloužení platnosti průkazu si nezapomeňte vzít Osvědčení o zdravotní způsobilosti a lékařské zprávy, pokud jste sledován ve specializované ambulanci jiného zdravotnického zařízení nebo pokud jste měl v uplynulém roce úraz či operaci.
  • Formulář žádosti o osvědčení zdravotní způsobilosti si můžete stáhnout na našich stránkách a vyplnit v pohodlí domova. Formulář je třeba vyplnit pravdivě a nezatajovat informace. Uvedení nepravdivých nebo zavádějících údajů může být důvodem k zamítnutí vydání nebo odebrání průkazu úřadem.
  • Pokud nosíte brýle nebo kontaktní čočky: K vyšetření si s sebou přineste brýle, které Vám byly předepsány a schváleny leteckým lékařem. Pokud nosíte kontaktní čočky, vyjměte je nejpozději večer před vyšetřením (při vstupním vyšetření alespoň 2 dny). Kontaktní čočky přineste ke kontrole s sebou v originálním balení). Pokud jste v minulosti podstoupil/a laserovou operaci očí, přineste s sebou zprávy z předoperačního vyšetření a operační zprávu.
  • Před vyšetřením se vyhněte stravovacím excesům (alkohol, příliš tučná nebo příliš sladká jídla a potraviny obsahující mák), nadměrné fyzické zátěži a dostavte se nalačno, odpočinutí a dobře vyspaní

Jsme tady pro Vás a uděláme všechno proto, abyste i nadále létali bezpečně

FaLang translation system by Faboba

Objednejte se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Rozumím

Hlavní kontakty

Přijímací kancelář
pro letecký personál

telefon: 973 21 24 55
fax: 224 31 19 34
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pracovní doba

Po - Čt  7:00 - 15:30
 7:00 - 13:30

Ordinační hodiny

Po - Čt  7:00 - 14:30
 7:00 - 13:00

Otevírací doba - lékárna

Po - Čt  7:00 - 15:30
 7:00 - 13:15

Odběrová laboratoř

Po – Čt  8:00 - 13:45
 8:00 - 12:30